ژاوی: گواردیولا لیگ جزیره را تغییر خواهد داد

ستاره السد قطر به ستایش از پپ گواردیولا پرداخت و تاکید کرد که او فوتبال جزیره را دستخوش تغییر قرار خواهد داد. خبرگزاری ایسنا: به نقل از الکاس، در لیگ ستارگان قطر بازیکنان بزرگ زیادی بازی می‌کنند و یکی از آنها ژاوی هرناندز، ستاره سابق بارسلونا است که در السد بازی می‌کند و بازوبند کاپیتانی این تیم قطری را بر بازو می بندد.

این بازیکن اسپانیایی در گفت و گویی که با الکاس داشت درباره انتخاب گواردیولا به عنوان سرمربی جدید منچسترسیتی سخن گفت و تاکید کرد که این مربی جوان فوتبال انگلیس را دستخوش تغییر قرار خواهد داد.

ژاوی گفت: مربیگری در منچسترسیتی فرصت بزرگی برای گواردیولا است. براین باور هستم که او فوتبال جزیره را دستخوش تغییر خواهد کرد. اگر مربی باشد که بتواند از نظر عقلی فوتبال جزیره را تغییر دهد شک نکنید که او گواردیولا است. البته نباید این را هم فراموش کرد که الان فشار روی گواردیولا بسیار زیاد است چرا که انتظارات از او بالاست و این کار او را بسیار سخت می کند. با این حال باید گفت که پپ از بزرگترین مربیان کنونی فوتبال جهان است و در این هیچ شکی وجود ندارد.

او درباره انتخاب آنچلوتی به عنوان سرمربی جدید بایرن مونیخ هم گفت: آنچلوتی را به خوبی نمی‌شناسم چرا که با این مربی کار نکرده‌ام، اما باید بگویم که در دیداری که با هم داشتیم برایم روشن شد که او مربی بزرگ است. آنچلوتی تجربه بسیار بالایی دارد. اطمینان دارم که او هم در بایرن موفق خواهد شد.

ستاره سابق بارسلونا درباره میزان آماده سازی قطر برای جام جهانی ۲۰۲۲ گفت: در قطر همه چیز به خوبی پیش می‌رود. نه تنها در ساخت ورزشگاه ها پیشرفت های خوبی به دست آمده است بلکه در زیر ساخت ها و ساخت امکان رفاهی هم همه چیز به خوبی پیش می رود. قطر این توانایی را دارد که جام جهانی خاص و بی نظیری را برگزار کند. از مردم در سراسر جهان می خواهم که قطر را از نزدیک ببینند.

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *