چند درصد مدارس کشور خیرسازند؟

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا مروارید اظهار داشت: انسان‌هایی که همواره به دنبال انجام امور خیر هستند به طور قطع خیر کثیر انجام می‌دهند.
 
وی با بیان اینکه مدرسه‌سازی نیز نمونه کاملی از انجام خیر کثیر است افزود: در فرهنگ ایرانی و اسلامی است که مردم سرشار از ایثار و محبت و عشق به هم نوع هستند.
 
استاندار ایلام با بیان اینکه ورود خیران مدرسه‌ساز در امر مدرسه‌سازی ضروری است عنوان کرد: با توجه به کمبود اعتبارات ورود مردم به این امر بسیار ضروری است.
 
وی گفت: در سال ۹۴ ما شاهد کمبود اعتبارات دولتی بودیم که ممکن است امسال نیز با این مشکل مواجه باشیم پس امیدواریم که خیران عزیز وارد میدان عمل شوند.
 
مروارید خاطرنشان کرد: به صورت میانگین ۲۰ درصد فضاهای آموزشی و مدارس کشور توسط خیران مدرسه‌ساز احداث شده است که بسیار ارزشمند است.
 
وی افزود: علاوه بر احداث مدارس به منظور پیشرفت و توسعه نوع آموزش و یادگیری دانش آموزان هوشمندسازی مدارس نیز باید در اولویت مسائل قرار بگیرد.
 
استاندار ایلام تصریح کرد: در استان ایلام مراکز مهمی مانند دانشگاه‌های ایلام و علوم پزشکی و همچنین کتابخانه بزرگ مرکزی استان ایلام با کمک خیران احداث شده است.
 
وی افزود: برخی از طرح‌هایی که در استان ایلام توسط بنیاد برکت احداث شده است در روزهای آینده افتتاح می‌شوند.
 
منبع:جهان نیوز
انتهای پیام/

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *