پای یک مرد در میان است

حالا دیگر همه می‌دانند که رابطه جواد نکونام و کارلوس کی‌روش عالی است و مو لای درزش نمی‌رود. روزنامه قانون: حالا دیگر همه می‌دانند که رابطه جواد نکونام و کارلوس کی‌روش عالی است و مو لای درزش نمی‌رود. اولین بار شاید این مهدی رحمتی بود که با اشاره به تسلط نکو به زبان اسپانیایی، همه را متوجه این رابطه بسیار نزدیک کرد. او ظاهرا خط‌خوردنش از تیم ملی را محصول همین ارتباط بسیار نزدیک می‌دید، هرچند نمی‌توانست سندی برایش پیدا کند. بعد از بازنشستگی جواد از مسابقات ملی، کی‌روش او را به عنوان دستیارش در تیم ملی برگزید اما نکونام قبول نکرد و گفت همچنان قصد دارد به دوران بازیگری ادامه دهد.

جالب است که بعد از این اتفاق،کی‌روش زیر بار انتخاب یک دستیار ایرانی دیگر نرفت و ترجیح داد همچنان منتظر روزی بماند که نکو کفش‌هایش را بیاویزد و به کادرفنی اضافه شود. اگرچه چنین روزی هنوز فرا نرسیده و نکونام همچنان مشغول بازی است اما به نظر می‌رسد او همین حالا و از راه دور هم سلیقه‌اش را با کی‌روش در میان می‌گذارد. این نکته شاید با توجه به تازه‌ترین مصاحبه جواد با رسانه‌ها در مورد لیست آخر تیم ملی بیش از پیش آشکار شود.

سه بازیکن برتر لیگ

بعد از اعلام لیست تیم ملی، نکونام در مصاحبه‌ای بحث‌برانگیز گفت:«به نظر من بهترین بازیکنان لیگ پانزدهم مهدی ترابی، وحید امیری و رحیم زهیوی بودند اما دیدم که در رسانه‌ها عموما از بازیکنانی با کیفيت پایین‌تر حرف زده می‌شود». جالب است که هر سه بازیکن مورد اشاره نکونام به تیم ملی فراخوانده شده‌اند اما امید عالیشاه که در گذشته نزدیک هم ملی‌پوش بوده، به‌رغم نمایش‌های تحسین‌برانگیزش در این هفته‌های آخر جایی در لیست تیم ملی پیدا نکرد. عالیشاه بهترین پاسور گل لیگ پانزدهم بود و طبیعتا رسانه‌ها خیلی زیاد در مورد او حرف زدند اما اینها برای دعوت به تیم ملی کافی نبود. از سوی دیگر فرشاد احمدزاده که به خصوص در نیم‌فصل دوم در زمره بهترین بازیکنان پرسپولیس به‌شمار می‌آمد هم جایی در فهرست تیم ملی ندارد، درست مثل محسن مسلمان که عدم دعوت از او، بیشترین حجم از شگفتی را ایجاد کرده است. فراموش نکنیم خیلی از منتقدان مدام از احیا‌شدن محسن مسلمان حرف می‌زدند اما حتی او هم که با هر حساب و کتابی جزو بهترین‌های لیگ بود، سر از تیم ملی در نیاورد.حالا باید دید نزدیکی سلیقه نکونام به کی‌روش تصادفی است یا اینکه مشورت احتمالی این دو نفر با هم باعث دور ماندن ستاره‌های محبوب سرخ از تیم ملی شده است؟

جواد، علیه منتقد کارلوس

در همین مصاحبه معنادار، نکونام ادعا می‌کند کادر فنی سایپا نتوانسته به خوبی از ترابی بازی بگیرد و او که فوتبالیستی در سطح اروپاست، زیر نظر مربیانش در سایپا نمایش‌های کاملا معمولی ارائه داده است. نیازی به گفتن نیست که مجید جلالی از سرسخت‌ترین منتقدان کی‌روش محسوب می‌شود و حالا به شکل کاملا «تصادفی» بازیکن نیم‌فصل اول سایپا، او را هدف انتقاد قرار داده است.کلا انگار قرار نیست چیزی از زبان جواد بشنویم که با تفکرات کی‌روش حتی یک درجه هم اختلاف داشته باشد!

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *