ویسی: ما سپاهانیم و حالا حالا قهرمانیم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: در حال حاضر نمی‌خواهم کسی از لیست بازیکنان خبردار شود چون من با دلال‌ها در ارتباط نیستم و مستقیم با خود بازیکنان وارد مذاکره می‌شوم. خبرگزاری تسنیم: عبدالله ویسی ظهر امروز با حضور در باشگاه سپاهان درباره روزهای آینده کاری خود در کنار این تیم گفت:  قبل از هر چیز انتظاری ویژه از هواداران تیم دارم که حامی همیشگی تیم باشند، به فرد کاری نداشته باشند، ” عبدالله ویسی‌ها” می‌آیند و می‌روند و تماشاگران باید فقط حامی تیم سپاهان باشند چون سپاهان است که می‌ماند.

وی افزود: سپاهان مانند زاینده‌رود زنده و جاری است و امیدوارم همه به ویژه هواداران با همیت، صمیمیت و رفاقت پشت تیم بمانند تا به هدف نهایی برسیم؛ همچنین تمام مجموعه باشگاه در یک مسیر قرار بگیرند تا کارها با همدلی و همکاری به خوبی پیش برود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: با آمدن من ممکن است منافع برخی به خطر افتاده باشد و بخواهند بین هواداران اختلاف ایجاد کنند اما از هواداران می‌خواهم اجازه بروز این موارد را به هیچ کس ندهند.

وی درباره قهرمانی با استقلال خوزستان بیان کرد: من از دو هفته پیش از پایان لیگ با سپاهان مذاکره را شروع کردم و رسانه‌ای شد، به همین خاطر مدام خدا خدا می‌کردم اتفاقی نیفتد که سایرین فکر کنند تمرکزم به خاطر سپاهان به هم ریخته اما شکرخدا قهرمانی به دست آمد و این مذاکرات و آمدن من به اصفهان برای استقلال خوزستان خوش یمن بود.

ویسی بیان کرد: مردم خوزستان و مسئولان باشگاه استقلال خوزستان خیلی زحمت کشیدند و حمایت کردند تا این قهرمانی به دست آمد و من این جام را به مردم عزیز و شهدای خوزستان تقدیم می‌کنم.

وی درباره لیست احتمالی خرید بازیکنان برای سپاهان خاطرنشان کرد: در حال حاضر نمی‌خواهم کسی از این لیست خبردار شود چون من با دلال‌ها در ارتباط نیستم و مستقیم با خود بازیکنان وارد مذاکره می‌شوم به همین دلیل اگر کسی بوئی ببرد ممکن است مسیر بازیکنان عوض شود و توسط تیم‌های دیگر جذب شوند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بدون اینکه کسی متوجه شود کم کم با بازیکنان مذاکره می‌کنم و آنها را به خدمت می‌گیریم و فقط مردم مطمئن باشند بهترین تیم بسته می‌شود و ما به اهدافمان می‌رسیم چون  ” ما سپاهانیم و حالا حالا قهرمانیم” .

وی درباره برنامه کاری روزهای آینده خود بیان کرد: سفری به برزیل و سپس به مالی خواهم داشت تا بدون واسطه و با قمیت مناسب دو بازیکن خوب را به خدمت بگیرم و پس از چیدمان تیم، کادر فنی هم مشخص می‌شود چون هنوز درباره کادر فنی فکر نکرده‌ام.

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *