واکنش سردار کریمیان درباره توهین روزنامه طرح نو به مردم ترک

واکنش سردار کریمیان درباره توهین روزنامه طرح نو به مردم ترک

به گزارش اخبار لسان : سردار کریمیان گفت: سپاه پاسداران در کنار مردم ایستاده و از مسئولین می‌خواهد یک‌بار برای همیشه راه توهین به آذربایجانی‌ها را ببندند تا ما شاهد تکرار چنین وقایعی نباشیم.

به دنبال انتشار مطلبی توهین آمیز در روزنامه محلی “طرح نو” به سراغ سردار غلام عسکر کریمیان، فرمانده سپاه عاشورا رفتیم تا در این باره گفت‌وگویی با وی داشته باشیم.

فرمانده سپاه عاشورا گفت: اکنون به نظر حقیر بهترین زمانی است که باید به اذهان عمومی یادآوری کنیم، حافظه تاریخی مردم ایران مملو از رشادت، شجاعت و ایستادگی مردمان آذربایجان است؛ حافظه تاریخی ایران، آذربایجانی‌ها را به عنوان مردمانی غیور، شجاع، مقاوم و محب اهل بیت(ع) می شناسد.

وی افزود: ما باید مستند حرف بزنیم، تاریخ یک مردم نشان دهنده مشخصه های اجتماعی، دینی و فرهنگی آنهاست؛ حال یک فرد حماقت به خرج داده و به مردم غیرتمند آذربایجان توهین کرده است؛ سپاه پاسداران به عنوان فرزندان این ملت و سپاه عاشورا به عنوان فرزندان غیور آذربایجان و آقا مهدی باکری به عنوان تبلور غیرت آذربایجان همیشه در کنار مردم بوده اند و این‌بار نیز در کنار مردمند.

این رزمنده و آزاده دوران دفاع مقدس تصریح کرد: مجموعه سپاه عاشورا توهین روزنامه مذکور را به شدت محکوم کرده و از متولیان امر می خواهد سریعاً با نشر اینگونه مطالب برخورد نموده و یک‌بار برای همیشه راه توهین به مردم غیور آذربایجان را ببندند.

گفتنی است روزنامه طرح نو در تاریخ سی‌ام تیرماه طی مطلبی با تیتر “هفت خوان رستم” داستانی را از شاهنامه روایت کرده بود که در آن کلماتی زننده و توهین آمیز به کار برده شده بود.

 

گرداوری شده توسط گروه اخبار روز  لسان

منبع:آناج

نقد و بررسی ها

  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10

    امتیاز
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *