نود مهاجم تیم ملی را زمین گیر کرد

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛مهدی طارمی مهاجم ملی پوش کشورمان در تمرین امروز تیم ملی فوتبال دچار مصدومیت شد.
حضور بازیکنان در این برنامه با اتفاقات زیادی همراه بوده است از جمله محرومیت،مصدومیت و البته مشکل گل نزدن بعد از حضور در این برنامه هم از اپیدمی های فوتبال در سال های اخیر بوده است.
مهدی طارمی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس پس از اینکه شب گذشته در برنامه نود حضور پیداکرد صبح امروز در تمرین تیم ملی از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد.
روح الله سیف‌اللهی قبل از اینکه در برنامه نود حاضر شود یک بازیکن کاملا تاثیرگذار بود که از ارکان موفقیت استقلال خوزستان به شما می‌رفت اما بعد از حضور در این برنامه به کلی نابود و به یک نیمکت‌نشین مطلق تبدیل شد. در مورد او گفته می‌شود بعد از برنامه نود به طور مستمر در تمرینات این تیم خوزستانی حضور فعالی نداشت و بی‌انضباطی‌هایی را در تمرینات این تیم بوجود آورده بود. این موضوع سبب شد سرمربی آبی ها او را برای چند هفته از ترکیب ثابت استقلال خوزستان کنار بگذاشت.
دو قلوهایی که بعد از حضور در این برنامه آمار گلزنی آنها به شدت کاهش یافت.
مهرداد محمدی پیش از حضور در برنامه نود به عنوان یکی از گلزنان برتر لیگ معرفی شده بود اما بعد از شرکت در این برنامه آمار گلزنی وی به شدت کاهش یافت و دیگر نتوانست برای لوکوموتیو رانان کار خاصی انجام دهد. و یا برادرش که به همراه وی در این برنامه شرکت کرده بود از فردای آن روز دچار غرور کاذب شد و به شدت از لحاظ فنی افت کرد.
شجاعیانی که راه سیف اللهی را در تیمش ادامه داد.
هافبک جوان گشترش فولاد یکی از بازیکنانی بود که توانست خیلی زود پله های ترقی را طی کند و به چهره تاثیر گذار تیمش تبدیل شودشجاعیان بازیکنی بود که بعد از مدت‌ها فوتبال ایران را امیدوار به ظهور یک هافبک تکنیکی کرد، هافبکی که به راحتی می‌توانست حریفانش را از بازی محو کند اما این بازیکن هم با حضور در برنامه نود انگیزه خود را از دست داد و مدت‌ها است که از شرایط آرمانی به دور بود. ظاهرا این بازیکن هم مثل ۳ بازیکن قبلی خود را برتر از سایر بازیکنان تیمش می‌دانست و حاضر نبود در کنار بقیه به خوبی تمرین کند.
روزبه چشمی: که قبل از شرکت در برنامه نود بازیکن درخشان آبی های پایتخت بود بعد از حضور در این برنامه به یک باره از ناحیه چشم مصدوم و بیشتر بازی های لیگ را به شکل عجیبی از دست داد.
جابر انصاری هم که در اول فصل در بیشتر مسابقات عصای دست مظلومی بود بعد آز انکه توسط فردوسی پور به این برنامه دعوت شد از فردای آن روزدر استقلال به یک نیمکت نشین تبدیل و توسط سرمربی تیم در بیشتر بازی ها در نیمه دوم به عنوان یار تعویضی از وی استفاده می کرد.
حسین بادامکی هم در تیمش بازی های قابل قبولی را به نمایش در می آورد اما پس از حضور در این برنامه از دوران خوب خود دور شد و نتوانست به روزهای خوبش بازگردد.
جوادکاظمیان هم مانند بادامکی این بلا سرش آمد که بعد از برنامه نود به کلی دگرگون و نابود شد.
غلامرضا رضایی،سپهر حیدری،ایمان موسوی هم از جمله بازیکنانی بودند که پس از شرکت در این برنامه از روزهای اوج خود دور شدند.

انتهای پیام/

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *