نصیر شلال: آسیب دیدگی‌ کمرم جدی است

نایب قهرمان وزنه‌برداری المپیک لندن گفت: آسیب دیدگی‌ کمرم حقیقتاً جدی است و اگر قرار باشد بین به خطر افتادن سلامتی‌ام و حضور در المپیک یا خداحافظی و درمان آسیب دیدگی‌ام یکی را انتخاب کنم قطعاً سلامتی‌ام در اولویت است. خبرگزاری فارس: به نقل از فدراسیون وزنه‌برداری، نواب نصیرشلال، نایب قهرمان المپیک۲۰۱۲ لندن در خصوص آسیب دیدگی کهنه کمرش گفت: با افزایش فشار تمرینات در اردبیل، درد کهنه کمرم تشدید شد به همین دلیل پس از آزمایش MRI متوجه شدم دیسک کمرم آسیب دیدگی‌اش به قدری است که بیش از این نمی‌توانیم به آن فشار وارد کنم.

وی ادامه داد: چند روز تحت نظر دکتر نوروزی در اردبیل با همین شرایط به فیزیوتراپی پرداختم، اما با تمرین مجدد و افزایش فشار درد کمرم بیشتر از قبل شد. برای رسیدن به جام فجر و آماده شدن برای مسابقات پیش رو، ۱۵ روز قبل دو تزریق در کمرم انجام دادم. با رعایت برخی از مواردی که پزشک معالجم گوشزد کرده بود، تمرینات را ادامه دادم تا با آمادگی خوب به مسابقات جام فجر برسم، اما نتوانستم فشار تمرین را تحمل کنم.

نایب قهرمان المپیک تصریح کرد:  همین روند ادامه داشت و نه تنها درد کمرم کمتر نمی‌شد بلکه رفته رفته احساس درد بیشتری می‌کردم به همین خاطر از کادر فنی و کمیته پزشکی فدراسیون خواستم تا اجازه دهند تمریناتم را قطع کرده و به تهران برگردم تا تحت نظر فدراسیون پزشکی ورزشی پروسه درمانی‌ام را برای مشخص شدن وضعیت قطعی آسیب دیدگی‌ام طی کنم.

نصیرشلال در خصوص اینکه آیا به رقابت‌های جام فجر که حکم صدور مجوزش برای حضور در بازی های المپیک ۲۰۱۶ است می‌رسد یا خیر؛ خاطرنشان کرد: من هم به این دلیل تمریناتم را در اردبیل قطع کردم و به تهران آمدم تا تکلیف آسیب دیدگی‌ام مشخص شود. بنابراین فعلاً نمی‌توانم قطعاً بگویم می‌مانم یا مجبورم بخاطر این مصدومیت با دومین المپیک زندگی ورزشی‌ام خداحافظی کنم.

وی خاطر نشان کرد: البته آسیب دیدگی‌ام حقیقتاً جدی است و اگر قرار باشد بین به خطر افتادن سلامتی‌ام و حضور در المپیک یا خداحافظی و درمان آسیب دیدگی‌ام یکی را انتخاب کنم قطعاً سلامتی‌ام در اولویت است.

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *