ناوگروه ۴۱ به زودی راهی

جانشین فرمانده نداجا در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان: امیر دریادار  “غلامرضا خادم  بیغم”  جانشین فرمانده نداجا در گفت و گو با خبرنگار  دفاعی امنیتی  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره  “ماموریت ناوگروه  41 نداجا” عنوان داشت: ناو گروه ۴۱ با ماموریت ناوگروه ۴۰ به زودی راهی “خلیج عدن” خواهد شد.

وی ادامه داد: ناوگروه ۴۰ به زودی به در سواحل جنوبی کشور پهلو می گیرد و ناوگروه ۴۱ نیز در ادامه ماموریت تیم قبلی به کار خود ادامه خواهد داد.

گفتنی است فروردین ماه امسال ناوشکن البرز” و “ناو تنب” در قالب ناوگروه چهلم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، راهی  “دریای سرخ”، “خلیج عدن” شد.

ناوگروه سی و هشتم نیروی دریایی ارتش متشکل از ناوشکن جمهوری اسلامی شهید نقدی و ناوهای پشتیبانی بوشهر و لاوان نیز که ۳۰ دی ماه ۱۳۹۴  و  پس از برگزاری رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۴ به آبهای بین‌المللی اعزام شده بود؛ اواسط فروردین با استقبال  “سرلشکر صالحی ” فرمانده کل ارتش در بندرعباس پهلو گرفت.

همچنین ناوگروه سی‌ و‌ نهم نداجا که به خلیج بنگال اعزام و در مراسم استقلال کشور هندوستان شرکت کرده بود، قبل از ناوگروه سی‌و‌هشتم وارد کشورمان شده بود.

انتهای پیام/

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *