محمد رضا گلزار از تجربه ملاقاتش با شاهرخ خان میگوید!

محمد رضا گلزار از تجربه ملاقاتش با شاهرخ خان میگوید!

مجله سینما و چهره ها لسان : محمدرضا گلزار در این مصاحبه در کنار دیا میرزا، ستاره سرشناس بالیوودی از تجربه خوب چهل و پنج روزه‌اش در این کشور می‌گوید و آن را بسیار بهتر و گرم‌تر از آنچه تصور می‌کرده توصیف می‌کند.

دیا میرزا از این تجریه اظهار رضایت کرده و می‌گوید که از گروه فیلمسازی درس‌های زیادی آموخته است. او به محدودیت‌هایی که با آن مواجه شده و باید با آن‌ها به عنوان اولین تجربه همکاری میان دو کشور کنار می‌آمده است حرف می‌زند. دیا میرزا از همبازی ایرانی‌اش هم صحبت می‌کند و این که او در کشور خودش یک سوپراستار است.

گلزار پس از صحبت‌های مفصل دیا میرزا درباره این پروژه و همکاری‌اش درباره خودش صحبت کرده و می‌گوید که بیش از ده سال به صورت حرفه‌ای والیبال بازی می‌کرده و در یک گروه محبوب موسیقی در ایران گیتار، پرکاشن و خوانندگی کرده است.

او در این گفتگو درباره آینده کاری‌اش در سطح بین‌المللی صحبت کرده و می‌گوید که مدل و سفیر تجاری دو یا سه برند بین‌المللی است و با یک برند ساعت و یک نوشیدنی و همینطور تیم اسکی قرارداد دارد.

او در ادامه از علاقه‌اش به شاهرخ خان می‌گوید و این که او را به یک فنجان قهوه در خانه‌اش دعوت کرده است و این خیلی برای‌اش هیجان انگیز بوده است.

محمدرضا گلزار در انتها از پیشنهاد بعدی‌اش از بالیوود گفته و این که فیلم بعدی‌اش در نیویورک فیلمبرداری می‌شود.

جالب این که او در ابتدای حرف‌هایش می‌گوید که به زبان انگلیسی چندان مسلط نیست و نمی‌تواند روان صحبت کند.

 

 

گرداوری شده توسط مجله سینما و چهره ها لسان

کافه سینما

نقد و بررسی ها

  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10

    امتیاز
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *