لوزانو: هرگز بازیکنانم را بی‌انگیزه ندیدم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی بر لهستان از عملکرد شاگردانش قدردانی کرد و یاد آور شد هنوز کار اصلی تیم شروع نشده است. خبرگزاری فارس: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، رائول لوزانو پس از پیروزی برابر لهستان اظهار داشت: از این پیروزی خوشحالم چون فکر می‌کنم به هماهنگی مورد نظر برای اجرای برنامه‌ها رسیدیم البته هنوز مواردی نیار به اصلاح دارد.

وی با اشاره به انگیزه بالای بازیکنانش گفت: در مدت حدود ۴۵ روز برگزاری اردو هیچ‌گاه احساس نکردیم که انگیزه بازیکنان کاهش یافته است و همیشه بازیکنان در اوج انگیزه بودند.

لوزانو افزود: باید به یاد داشته باشیم که علاوه بر اینکه سطح بالایی از انگیزه داریم، باید تیمی متحد و منسجم نیز باشیم. این موضوع را بازیکنان به خوبی مقابل لهستان اجرا کردند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: اتحاد و انسجام تیمی به خصوص مقابل تیم‌های قدرتمندی که ممکن است از ما پیش بیافتند بسیار مهم است.

وی در آستانه آغاز رقابت‌های انتخابی المپیک افزود: تیم ملی ایران هر چه در توان دارد می‌گذارد تا به هدف بزرگ خود برسد. مسابقات سنگینی در پیش داریم و می‌دانیم که همه تیم‌ها برای جنگیدن آماده هستند بنابراین نباید حتی یک لحظه هم غفلت کنیم.

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *