غفور: در حالت عادی المپیکی می‌شویم

پشت خط زن تیم ملی والیبال گفت: امیدوارم اتفاق ناگواری رخ ندهد چون در حالت عادی ما المپیکی می‌شویم. خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، امیر غفور پس از پیروزی ۳ بر یک تیم ملی والیبال ایران برابر لهستان در دیداری دوستانه گفت: خوشبختانه با شرایط ژاپن از نظر زمانی و آب و هوایی تقریباً هماهنگ شده‌ایم. در بازی برابر لهستان هم با وجود اینکه سه ساعت در راه بودیم کم اشتباه‌تر ظاهر شدیم و توانستیم عملکرد بهتری داشته باشیم که این نویدبخش روزهای خوب است.

وی ادامه داد: پیروزی برابر لهستان، هم نکات مثبت دارد و هم نکات منفی، اما بخش مثبت این پیروزی این است که اعتماد به نفس خوبی به دست می‌آوریم ولی از طرفی اگر در باد این پیروزی بخوابیم ممکن است در مسابقات اصلی با مشکلاتی روبرو شویم.

قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران گفت: اگر در کنار جنگندگی، اعتماد به نفس هم وجود داشته باشد بسیار عالی می‌شود در غیر این صورت ممکن است سرخورده شویم. هر اقدامی که از طرف فدراسیون، کادر فنی و بازیکنان لازم بوده انجام شده و هیچکس کوتاهی نکرده است. همه زحمت کشیده‌اند و امیدوارم فقط اتفاق ناگواری رخ ندهد چون در حال عادی ما المپیکی می‌شویم.

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *