عاشوری: هدفم ماندن در خوزستان است

علی اصغر عاشوری در گفتگو با خبرنگار  فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ؛ درباره پیوستن برخی از بازیکنان استقلال خوزستان به تیم های دیگر بیان کرد: تنها ویسی و فرناندو خسوس از تیم ما جدا شدند و رفتن دیگر بازیکنان گمانه زمانی رسانه ها است. مطمن باشید برای فصل آینده تیم قدرتمندی داریم و تمام تلاشمان را می کنیم تا با قدرت در لیگ شانزدهم حاضر شویم.

وی افزود: رفتار مسئولان باشگاه با بازیکنان به هیچ وجه درست نیست ، آن ها قول دادند پس از کسب سهمیه آسیا به تمامی بازیکنان خودرو بدهند که متاسفانه به قولشان عمل نکردند و این موضوع سبب می شود تا بازیکنان به راحتی از باشگاه جدا شوند. مسئولان می بایست خیلی زود تکلیف بازیکنان و سرمربیان را مشخص کنند تا آن ها بتوانند تصمیم گیری بهتری کنند تا با روحیه بالاتری در فصل آینده در لیگ برتر حاضر شوند.

عاشوری درباره سرمربی فصل آینده تیمشان اظهار کرد: از این موضوع اطلاعی ندارم و اخبار باشگاه را از رسانه ها دنبال می کنم ، مربی فصل آینده می بایست با تمام دلش به خوزستان بیاید و برای شادی مردم این استان تلاش کند.

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان در پایان گفت: تمام هدفم ماندن در استقلال خوزستان است اما مسئولان به فکر این تیم نیستند و امیدوارم مشکلات باشگاه به کمک مدیران به زودی حل شود.

انتهای پیام/

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *