شهرداری تبریز صدرنشین برترین تیم‌های دوچرخه‌سواری آسیایی

تبریز؛ به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛طبق آخرین رنکینگ رشته جاده اعلام شده UCI در رده بندی تیم‌های باشگاهی، تیم شهرداری تبریز با ۶۶۷ امتیاز در صدر قرار گرفت تیم اسکای دایو دوبی با ۳۴۹ امتیاز دوم است و تیم پیشگامان کویر یزد با ۳۳۳ امتیاز جایگاه سوم رنکینگ تیم های باشگاهی آسیا را از آن خود کردند‌.
در رده‌بندی انفرادی صمد پورسیدی با کسب هر چهار پیراهن طلایی، امتیازی، کوهستان و آسیایی در تور بین‌المللی ایران – آذربایجان از رده بیست‌و‌یکم با ۲۶۰ امتیاز بعد از کینگ‌لوک‌‌چونگ هنگ‌کنگی با ۳۲۰ امتیاز و مارک کوندیش پرآوازه با ۲۷۰ امتیاز به رده سوم آسیا صعود کرد.
آروین معظمی گودرزی از جایگاه ۲۵ به ۱۲ صعود کرد. احد کاظمی که در رده ۷۳ قرار داشت به رده ۱۷ رسید و قادر میزبانی با هجده پله صعود در رده بیست و سوم قرار گرفته است و مهدی سهرابی هم با یک پله صعود عنوان بیست و هشتم رنکینگ آسیا را دارد.
در رنکینگ جهانی نیز رکابزنان کشورمان صعودی چشمگیر داشتند، در رده‌بندی جهانی ورزشکارانی از کشورهای اسلواکی، کلمبیا و سوئیس اول تا سوم هستند. صمد پورسیدی از ایران از رده ۲۷۴ با صعود صد و پنجاه و چهار پله‌ای در رده صد و بیست رنکینگ انفرادی جهان قرار گرفته است.
اتحادیه بین‌المللی دوچرخه سواری به رسم هر ماهه رنکینگ امتیازی رکابزنان در بخش‌های مختلف را براساس حضور و کسب امتیازات در رقابت‌های آسیایی و جهانی و تورهای بین‌المللی محاسبه و منتشر می‌کند و در آخرین رنکینگ منتشر شده رشته جاده از سوی uci رکابزنان کشورمان با محاسبه رقابت‌های داخلی و حضور در تور بین‌المللی ایران – آذربایجان در رده‌بندی آسیایی نام شهرداری تبریز ایران در صدر جدول می‌درخشد.
 
انتهای پیام/ش

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *