سرکشی شبانه تعزیرات از رستورا‌نهای فشم/ کشف ۳۰۰ کیلو گوشت فاسد

حسن بیگی به باشگاه خبرنگاران جوان خبرداد حسن بیگی، رئیس گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: شب گذشته به منظور برخورد با تخلفات رستوران‌ها از واحدهای صنفی منطقه فشم بازدیدی به عمل آمد و با رستوران‌داران متخلف برخورد شد.
وی در ادامه افزود: از یک رستوران ابتدا بازرسی صورت گرفته که علی رغم اخطاریه‌های قبلی همچنان تخلفات بهداشتی داشتند. و به دلیل کم فروشی، گرانفروشی، عرضه مواد غدایی فاسد پلمپ شد.
رئیس گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران تأکید کرد: در حین بازدید ۳۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد و تاریخ مصرف گذشته، کشف و معدوم شد. همچنین ۲ کارتن تنباکو قاچاق نیز کشف و ضبط و پرونده تخلفاتی تشکیل شد.
حسن بیگی بیان کرد: از رستوران دیگری که از قبل ۱۳ شاکی مسمومیت داشت بازرسی صورت گرفت و به دلیل عدم رعایت موارد بهداشتی پلمپ شد.
رئیس گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران با اشاره به بازرسی از رستوران دیگری در این منطقه، افزود: به دلیل رعایت بهداشت مواد و محیط، از سوی اداره بهداشت و درمان شمیرانات لوح سلامت تحویل شد.
وی گفت: بازرسی چهارم از یک رستوران بود که به دلیل عدم رعایت بهداشت محیطی پرونده تخلفاتی تشکیل و به همین منظور اخطاریه صادر شد و یک هفته مهلت داده شد تا نسبت به رفع نواقص اقدام کنند و در غیر اینصورت پلمپ خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *