سرمربی فولاد امروز معرفی می‌شود

با تصمیم هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه پس از جمع بندی نهایی معرفی می‌شود. خبرگزاری تسنیم: هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان که در چند روز اخیر پیگیر مشخص کردن سرمربی فصل آینده تیم فوتبال این باشگاه بود، روز گذشته (سه‌شنبه) جلساتی جداگانه را با نعیم سعداوی و کوروش موسوی، دو گزینه نهایی برای جانشینی دراگان اسکوچیچ برگزار کرد.

موسوی و سعداوی هرکدام جلسه‌ای دو ساعته با اعضای هیئت مدیره باشگاه فولاد برگزار کردند و پس از برگزاری این جلسات هیئت مدیره نیز دو ساعت جلسه برگزار کرد تا برنامه‌ها و شرایط این دو مربی را بررسی کند. در بررسی اعضای هیئت مدیره و با جمع بندی صورت گرفته، نظر اکثریت نفرات روی انتخاب سعداوی به عنوان سرمربی فصل آینده فولاد بود.

باتوجه به تصمیمات گرفته شده قرار است هیئت مدیره باشگاه فولاد در این باره به جمع بندی نهایی برسد و سرمربی این تیم امروز مشخص خواهد شد. در حال حاضر سعداوی نسبت به موسوی شانس بسیار بالایی برای هدایت فولاد دارد و اگر مشکلی به وجود نیاید امروز به عنوان سرمربی قرمزپوشان خوزستانی معرفی خواهد شد و در غیر این صورت باید منتظر تصمیم جدید مسئولان باشگاه فولاد تا ۴۸ ساعت آینده بود.

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *