زارعی: از مردم عذرخواهی می‌کنم/ به عرصه سپاه و دانشگاه بازمی‌گردم

مجلس نهم در خط پایان/۱ “علی‌اصغر زارعی” نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به پایان فعالیت کاری خود در نهمین دوره مجلس گفت: امروز احساس خوبی دارم هرچند باور دارم بهتر از این می‌توانستیم در مجلس نهم عمل کنیم.
وی تصریح کرد: مجلس جایگاه بسیار رفیعی در زمینه قانونگذاری نظام جمهوری اسلامی ایران دارد و نماینده‌ای که به این عرصه وارد می‌شود باید تمام وقت خود را صرف آن کند.
زارعی باتاکید براینکه طی ۸ سال حضورم در عرصه نمایندگی تنها به امور مجلس پرداختم، اظهار داشت: بنده در این مدت هیچ‌گونه کار جانبی مانند تدریس و یا حضور در پروژه‌‌ها نداشتم.
نماینده تهران در مجلس نهم ادامه داد: همیشه از حضور برخی نمایندگان در حوزه تدریس، فدراسیون‌ها، پروژه، هیئت مدیره شرکت‌ها و یا فعالیت پزشکی در کنار نمایندگی مجلس متعجب می شدم که چگونه می‌توانند در یک زمان به چندین کار برسند.
وی تاکید کرد: بنده از مردم به دلیل آنچه که نتوانستم طی ۸ سال نمایندگی خود برای آن‌ها انجام دهم، عذرخواهی می‌کنم.
زارعی با اشاره به اینکه قبل از ورود به عرصه مجلس در سپاه و دانشگاه امام حسین (ع) مشغول بودم، خاطرنشان کرد: اگر دوستان اجازه دهند به مطالعات شخصی خود می‌پردازم در غیر اینصورت به کارهای قبلی خود بازمی‌گردم و با دوستان همکاری می‌کنم.
انتهای پیام/

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *