تصویربرداری «پریا» تمام شد + عکس‌های اختصاصی

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حسین سهیلی‌زاده با ساخت سریال «ترانه مادری» وارد عرصه سریال‌های شبانه شد. با استفاده از داستانی جذاب و انتخاب درست بازیگران رضایت مردم را جذب کند و با سریال «دلنواران»، «فاصله‌ها» و «۲-۵-۳» این مسیر را ادامه داد. «پریا» آخرین ساخته این کارگردان است
این سریال با همراهی گروهی از چهره‌های جوان و فعال در کنار پیشکسوت‌های تلویزیونی ساخته می‌شود.
«پریا» فضایی جدی دارد و یک معضل اجتماعی را مطرح می کند و به ایدز می‌پردازد و شاید اولین سریالی باشد که به  موضوع ایدز پرداخته است.  
سریال «پریا» به کارگردانی حسین سهیلی زاده از آبان ماه ۹۴ کلید خورد. این هفته تصویربرداری سریال به پایان رسید و قرار است بعد از ماه مبارک رمضان از شبکه سه سوم پخش شود.
سریال «پریا» با فیلمنامه‌ای از سعید فرهادی به نگارش درآمده است و در آن بازیگرانی همچون لادن مستوفی، امیرحسین آرمان، افسانه بایگان، محمود پاک‌نیت، عمار تفتی، کمند امیرسلیمانی، رامتین خدا پناهی و هادی قمیشی به ایفای نقش می‌ پردازند.
لادن مستوفی ایفاگر نقش محوری این سریال یعنی «پریا» است. او در این سریال نقش زنی جوان را ایفا می کند که با وجود داشتن دو فرزند از همسرش جدا شده و برای ادامه تحصیل عازم خارج از کشور می شود. او پس از گذشت پنج سال دوباره به ایران بازمی گردد و در شرایطی که علاقه‌مند به دیدار مجدد فرزندانش است با ماجرایی عاطفی درگیر می‌شود.
این سریال ۴۰ قسمت دارد و محصول مشترک مرکز امور نمایشی سیما، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و موسسه آوای سلامت است.

$(“#owl-demo7239″).owlCarousel({ /* autoPlay : 3000, stopOnHover : true, navigation:true, paginationSpeed : 1000, goToFirstSpeed : 2000, singleItem : true, autoHeight : true, transitionStyle:”fade” */ rtl:true, autoplay : true, autoplayHoverPause : true, loop:true, margin:10, items : 1, responsive:{ ۰:{ items:1 }, ۶۰۰:{ items:1 }, ۱۰۰۰:{ items:1 } } , nav: true, dots:false, controlsClass : “my_controls3”, navContainerClass : ‘my_nav_container3’, navText : [“”, “”], });
انتهای پیام/.

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *