تشکری: مردم دعا کنند تا المپیکی شویم

مدافع وسط تیم ملی والیبال کشورمان گفت: هنوز با شرایط ژاپن هماهنگ نشده‌ایم و به صورت ناخودآگاه صبح‌های خیلی زود از خواب بیدار می‌شویم. خبرگزاری میزان: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، آرمین تشکری در مورد شرایط تیم ملی والیبال ایران در آستانه رقابت‌های انتخابی المپیک اظهار داشت: وضعیت خیلی خوب است و رفته‌رفته ملی‌پوشان با هم هماهنگ‌تر می‌شوند. فکر می‌کنم بازی تدارکاتی با لهستان دیداری متفاوت‌تر از بازی با چین و حتی فرانسه خواهد بود. امیدوارم در این مسابقه نقاظ ضعف و قوت تیم ملی بیش از پیش مشخص شود.

وی ادامه داد: باید در زمان باقی‌مانده نقاط ضعف را با قوت تعویض کنیم و بتوانیم در بازی نخست برابر استرالیا و سایر مسابقات نتایج خوبی کسب کنیم. ملی‌پوشان هنوز با شرایط ژاپن هماهنگ نشده‌اند و به صورت ناخودآگاه صبح‌های خیلی زود از خواب بیدار می‌شوند و کادر پزشکی هم با قرص‌های مخصوصی در حال کنترل این وضعیت است.

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران عنوان کرد: تمام ملی‌پوشان انگیزه دارند و تلاش می‌کنند تا به تیم ملی کمک کنند. در پایان از مردم ایران می‌خواهم که باز هم برای ما دعا کنند تا بتوانیم سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریو را کسب کنیم.

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *