برگزاری آخرین جلسه کمیسیون امنیت ملی در وزارت امورخارجه با حضور ظریف

شفیعی به باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد “نوذر شفیعی” سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به برگزاری آخرین جلسه این کمیسیون در وزارت امورخارجه که عصر امروز صورت گرفت، گفت: این یک دیدار کاری بود که با حضور شخص ظریف وزیر امورخارجه کشور انجام شد.
نماینده ممسنی تصریح کرد: معمولا در گذشته جلسات کمیسیون امنیت ملی در وزارت امورخارجه تشکیل می‌شد و این وزارتخانه نیز براساس وظیفه سازمانی در حیطه کاری در جلسات کمیسیون امنیت ملی در مجلس حاضر می‌شد.
وی ادامه داد: این دیدارها طبق روال انجام می‌شد که امروز این دیدار و نشست با آخرین جلسه کمیسیون امنیت ملی در پایان مجلس نهم تداخل پیدا کرد.
شفیعی بیان داشت: این امر موجب شد تا آخرین جلسه در وزارت امورخارجه برگزار شود و آنها نیز در این جلسه ارزیابی مثبت خود را نسبت به فعالیت کمیسیون امنیت ملی طی مجلس نهم ارائه کردند.
نماینده ممسنی تاکید کرد: مسئولان وزارت خارجه اظهار داشتند، دیدگاه‌های انتقادی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای آنها سازنده بوده است.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به مباحث انجام شده در این جلسه نیز گفت: مسائلی پیرامون جابجایی قدرت در ترکیه و در حوزه نخست وزیری، تحولات رادیکالی در دنیای عرب و همچنین اتصال بانک‌های بزرگ با بانک‌های جمهوری اسلامی ایران مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
انتهای پیام/

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *