ایران در صدر رنکینگ دوچرخه سواری آسیا

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛ تازه ترین رده بندی فدراسیون جهانی دوچرخه سواری در بخش جاده منتشر که در  رده تیم های باشگاهی، شهرداری تبریز با ۶۶۷ امتیاز در صدر قرار گرفت، تیم اسکای دایو دوبی با ۳۴۹ امتیاز دوم است و پیشگامان کویر یزد با ۳۳۳ امتیاز جایگاه سوم رنکینگ تیم های باشگاهی آسیا را از آن خود کردند.
در رده بندی انفرادی صمد پورسیدی با کسب هر چهار پیراهن طلایی آمتیازی کوهستان و آسیایی در تور بین المللی ایران-آذربایجان از رده بیست و یکم با۲۶۰ امتیاز بعد از کینگ لوک چونگ هنکنگی با ۳۲۰ امتیاز و مارک کوندیش پر آوازه با ۲۷۰ امتیاز به رده سوم آسیا صعود کرد.
در رده بندی تیم‌های ملی نیز تیم ملی کشورمان با ۱۰۴۵ امتیاز بالاتر از قزاقستان و ژاپن در صدر قرار گرفت.
آروین معظمی گودرزی از جایگاه ۲۵ به ۱۲ صعود کرد. احد کاظمی که در رده ۷۳ قرار داشت به رده ۱۷ رسید قادر میزبانی با هجده پله صعود در رده بیست و سوم قرار گرفته است و مهدی سهرابی هم با یک پله صعود عنوان بیست و هشتم رنکینگ آسیا را دارد.
در رنکینگ جهانی نیز رکابزنان کشورمان صعودی چشمگیر داشتند، در رده بندی جهانی ورزشکارانی از کشورهای اسلواکی، کلمبیا و سوئیس اول تا سوم هستند. صمد پور سیدی از ایران از رده ۲۷۴ با صعود صد و پنجاه و چهار پله ای در رده صد و بیست رنکینگ انفرادی جهان قرار گرفته است.
در بخش تیم های ملی تیم های فرانسه، بلژیک و اسپانیا اول تا سوم هستند و تیم ایران از رده بیست و هشتم به رده بیست و دوم صعود کرد.
انتهای پیام/

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *