انعکاس گسترده ملاقات وو با هاشمی در معتبرترین سایت های جهان

 به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛ پس از آنکه سایت رسمی فدراسیون جهانی بوکس با انتشار عکسی از کیومرث هاشمی رئیس کمیته المپیک و دکتر وو رئیس فدراسیون جهانی بوکس به شرح تفضیلی سفر این شخصیت بین المللی ورزشی  به ایران پرداخت، نوبت به سایت های معتبر غربی رسید تا با انتشار مجدد عکس مذکور به حضور رئیس فدراسیون بوکس در ایران و ملاقاتش با رئیس کمیته ملی المپیک ایران رنگ و لعاب تازه ایی ببخشند.
بر این اساس،دکتر وو رییس فدراسیون جهانی بوکس(آیبا) به دعوت احمد ناطق نوری رییس فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران، برای بحث در مورد ورزش بوکس در ایران و افزایش پتانسیل این کشور برای داشتن نقش بیشتری در فعالیتهای آیبا که شامل میزبانی مسابقات  بین المللی است، به ایران آمد.
 همزمان با برگزاری مسابقات قهرمانی بوکس بانوان جهان که اکنون در آستانه قزاقستان در حال برگزاری است، آقای ناطق نوری به تعهد خود به توسعه بوکس بانوان به عنوان هدف اصلی فدراسیون بوکس ایران اشاره کرد.
همچنین دکتر وو با دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان و  کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک دیدار کرد که موضوع ساخت اکادمی بوکس از موارد مطرح شده بین آنان بوده است.
ایشان همچنین در ملاقات با جمعی از داوران و قاضیان بوکس ایرانی، تصریح کرد: از مشارکت بیشتر داوران بوکس ایران استقبال میکنم .آموزش مداوم داوران و پیشرفت حرفه ای آنها بر اساس سیاست های آیبا، برای ما اهمیت ویژه ای دارد.
دکتر وو ضمن مثبت ارزیابی کردن حضورش در کشورمان برای بوکس ایران در المپیک ریو ۲۰۱۶ آرزوی موفقیت کرد و گفت:می دانم که احسان روزبهانی بوکسور حرفه ای ، تنها نماینده ایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو است، هر چند که ایران شانس کسب سهمیه های بیشتر در دو مسابقه انتخابی دیگر در ماههای ژوئن و جولای را دارد.
انتهای پیام/

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *