النصر: مقابل تیمی بزرگ شکست خوردیم

سرمربی النصر امارات با اشاره به باخت تیمش برابر تراکتور و صعود به جمع هشت تیم برتر آسیا گفت: النصر امروز عالی بود. خبرگزاری مهر: سرمربی النصر امارات با اشاره به باخت تیمش برابر تراکتور و صعود به جمع هشت تیم برتر آسیا گفت: النصر امروز عالی بود.

ایوان یوانوویچ در نشست خبری بعداز بازی تراکتور با النصر گفت: بازیکنانم مقابل تیمی بزرگ و خوب عالی بازی کردند و با اینکه باختیم ولی به مرحله بعد صعود کردیم.

وی با بیان اینکه خیلی خوشحال هستم چراکه برای اولین بار در تاریخ النصر، این تیم جزو هشت تیم برتر آسیا قرار گرفت، ادامه داد: امروز بازیکنانم نیز عالی کار کردند و درکل همه چیز عالی بود.

سرمربی النصر امارات با اشاره به اینکه ما شایسته حضور در مرحله بعد بودیم، افزود: ما دو بازی با تراکتور کردیم و موفق شدیم درکل آنها را شکست دهیم، تراکتورسازی یک تیم عالی است ولی باید بهتر شود.

یوانوویچ با تاکید بر اینکه النصر تیم موثرتری در مجموع دو بازی بود، گفت: حضور هواداران نیز امروز عالی بود و باعث جذابیت بازی شد و بر زیبایی های این دیدار اضافه کرد.

وی سپس با بیان اینکه  تراکتورسازی یک تیم بسیار هجومی بود، ادامه داد: نقطع ضعف تراکتور خط دفاع انها بود که چون همه جانبه حمله می کردند در دفاع ها به مشکل برمی خوردند.

سرمربی النصر امارات سپس گفت: میزبانی تبریز و ایران از ما عالی بود و از همه آنها تشکر می کنم.

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *