اعزام رایگان کاروان زیارت اولی‌ها به مشهد مقدس

علی اکبر مداحی، مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام در گفتگو با خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به برنامه اعزام پانصد زائر به مشهد مقدس اظهارکرد: اولین کاروان زیارت اولی‌ها از بین خانواده‌های محروم و کم درآمد با هماهنگی آستان قدس رضوی در اواخر ماه شعبان اعزام خواهند شد.
وی افزود: این کاروان مربوط به تهران و شهرستانهای استان تهران است که نهم خردادماه با قطار به سمت مشهد مقدس اعزام شده و به مدت دو شب و سه روز در مشهد اقامت خواهند داشت. 
مداحی عنوان کرد: در این مدت، کاروان میهمان آستان قدس رضوی بوده و  در صورت امکان، با مسئول تولیت محترم آستان قدس رضوی نیز دیدارخواهند داشت.
وی افزود: برای هر کاروان روحانی، مدیر و مربیانی در نظر گرفته شده که همراه زائران اعزام خواهند شدو در طول مسیر و همچنین در مشهد مقدس فعالیت های متعدد فرهنگی و معنوی پیش بینی شده را اجراء خواهد نمود.
مدیرستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام گفت: از آنجایی که هزینه رفت و برگشت زوار از طریق مشارکت های مردمی پرداخت می شود، نیکوکارانی که برای مشارکت در این طرح داوطلب هستند می توانند بابت بلیط رفت و برگشت با قطار مبلغ یکصد هزار تومان به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۷۰۷۰۰۸۳ به نام موسسه خیریه سیدالکریم علیه السلام واریز کنند.
وی تصریح کرد: نیکوکاران و زوار می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ۸-۵۵۹۵۴۷۸۷  و از ساعت ۱۰ الی ۱۷ تماس بگیرند.
مداحی خاطرر نشان کرد: تاکنون ۲۵۰ نفر در این طرح ثبت نام کرده‌اند و ما امیدواریم تا ۸ خرداد به تعداد مورد نظر جهت اعزام به مشهد مقدس برسیم.
وی در پایان گفت: اعزام این کاروان بعد از ماه مبارک رمضان از طرف هیأت‌های رزمندگان اسلام سراسر کشور ادامه پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *