احتمال غیبت دنی آلوز در کوپا آمه‌ریکا

دفاع راست برزیلی تیم فوتبال بارسلونا ممکن است فرصت حضور در رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا را به‌دلیل مصدومیت از دست بدهد. خبرگزاری تسنیم: دنی آلوز قرار بود که امروز (چهارشنبه) به هم‌تیمی‌هایش در اردوی آماده‌سازی برزیل برای شرکت در کوپا آمه‌ریکا ملحق شود، به‌دلیل مصدومیت ممکن است فرصت همراهی سلسائو در این رقابت‌ها را از دست بدهد.

مصدومیت مزمن آلوز که برای بررسی و درمان آن به آمریکا سفر خواهد کرد، روز گذشته حضور او در تورنمنت یکصد سالگی کوپا آمه‌ریکا را که امسال با حضور ۱۶ تیم و در آمریکا برگزار می‌شود، در هاله‌ای از ابهام قرار داده است.

آلوز فاش کرده است که از شش ماه پیش مصدومیت آزارش می‌داد و اکنون این مصدومیت به درجه‌ای رسیده است که به او اجازه بازی کردن نمی‌دهد.

دفاع راست ۳۳ ساله بارسا که قرار بود در لس‌آنجلس به هم‌تیمی‌هایش ملحق شود، گفت: من شش ماه است که از مصدومیت رنج می‌برم، اما این مصدومیت باعث نشد که من خانه‌نشین شوم. در این مدت درمان‌هایی انجام داده‌ام، اما الان درد پایم زیاد است. از مسئولان تیم خواسته‌ام اجازه دهند که به صددرصد آمادگی برسم.

آلوز امروز یا فردا در لس‌آنجلس مورد معاینه قرار می‌گیرد تا مشخص شود که آیا او باید در آمریکا برای حضور در کوپا آمه‌ریکا بماند یا نه.

آلوز ادامه داد: برای من دفاع از اعتبار و پیراهن کشورم افتخاری بزرگ است و زمانی که مسئولان تیم شما را دعوت می‌کنند، دیگر خستگی از یادتان می‌رود. با این حال من باید در اوج آمادگی جسمانی باشم تا بتوانم بهترین بازی‌هایم را انجام دهم.

منبع : مجله اینترنتی و پورتال خبری لسان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *