خداحافظی جناب خان از خندوانه/خندوانه بی جناب خان!

خداحافظی جناب خان از خندوانه/خندوانه بی جناب خان!

مجله سینما و چهره ها لسان جناب‌خان برای همیشه از خندوانه خداحافظی کرد. بالاخره شایعات در فضای مجازی درباره عدم حضور جناب خان در خندوانه به واقعیت پیوست.
عروسک بنفش بامزه‌ای که از سریال کوچه مروارید به خندوانه آمد یک شبه تبدیل به سوپراستار بی رقیب تلویزیون شد.
ماجرا از این قرار بود که یک روز رامبد جوان دست جناب خان را گرفته و به خندوانه آورد تا آن را نشان مردم دهد و ترغیب شان کند به خاطر جناب خان هم که شده، «کوچه مروارید» را از سوپرمارکت ها بخرند. همین. برخلاف آنچه تصور می شد محبوبیت جناب خان فراتر از برنامه خندوانه و رامبد جوان رفت.
اما در اواسط سری سوم برنامه خندوانه خبر آمد که سعید سالارزهی صاحب امتیاز عروسک جناب خان نسبت به حضور آن در برنامه خندوانه شکایت کرده و دیگر نمی‌خواهد این عروسک در برنامه حضور داشته باشد.
سالارزهی در همین رابطه با رسانه‌های بسیاری مصاحبه کرده است. او گفته: «اکنون ما دو نگرانی داریم؛ یکی اینکه جناب خان در یک برنامه روتین مثل «خندوانه» به روزمرگی برسد و دوم اینکه ما در این ۲ سال هیچ منفعت مالی به عنوان مالک و خالق این عروسک نداشتیم درحالیکه حضور جناب خان در شبکه نسیم و تلویزیون باعث تبلیغات و منافع زیادی شده است.»
موضوع قابل ملاحظه در این گفته‌ها این است که سالارزهی نسبت به حضور مداوم جناب خان روی آنتن نگرانی داشته که نکند دچار روزمرگی شود. این در حالی است که اتفاقا حضور این عروسک در برنامه هرشبی منجر به دیده شدن بیشترش شد و همراهی آن با خلاقیت خنداونه‌ای‌ها منجر شد تا اتفاقی بی‌نظیر برای یک عروسک در تلویزیون رقم بخورد.
نکته دومی که صاحب امتیاز عروسک جناب خان به آن اشاره کرده، این بوده که هیچ منفعت مالی نصیب وی نشده است. این نکته درحالی بیان شده که ما به وفور شاهد حضور عروسک‌های جناب خان در بازار و همچنین تصویر او بر روی لوازم التحریر هستیم که اتفاقا همگی با نظارت و قراردادهای صاحب اثر روانه بازار شده‌اند.
رامبد جوان در قسمت دوم خندوانه در این خصوص گفت: بارها در رسانه و اخبارهای رسیده از حذف جناب خان، به نقل از سالارزهی خواندیم که هیچ پیشنهادی برای ادامه همکاری و دریافت مالی از سوی عوامل برنامه ساز و یا شبکه نسیم نشده است، اما سعید عزیزم، میدانم الان دلخور هستی، اما هم من و هم شبکه پخش بارها با شما تماس گرفتیم و پیشنهاد ادامه همکاری و تصمیم برحضور جناب خان در فصل جدید را دادیم و خدا را شکر خانم مرضیه برومند به عنوان شاهد درکنار ما بودند و با شما بارها صحبت کردند، ولیکن شما نپدیرفتی.
محمد بحرانی، صداپیشه جناب خان نیز اظهار داشت: بعد از حضورم در خندوانه پیشنهاد های بسیاری برای اجرای صدای جناب خان در مراسم ها شد، اما اولویت اول و بالای من حفظ این شخصیت عروسکی است. همچنین در این روزهای اخبر خبری مبنی بر ساخت فیلم سینمایی من و جناب خان پیچیده است، در همین جا می گویم من برای تولید این فیلم سینمایی همکاری نخواهم داشت.
حال باید ببینیم محبوبیت خندوانه بدون جناب خان هم ادامه خواهد داشت.

 

 

گرداوری شده توسط مجله سینما و چهره ها لسان

آخرین خبر

نقد و بررسی ها

  • 10
  • 9
  • 10
  • 9
  • 9
  • 9.4

    امتیاز
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *